Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Na predaj menší pozemok s projektom domu v blízkosti Trenčína

Interné ID: 1260
Obec: Trenčianske Teplice
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
70 000 €

Popis nehnuteľnosti

NOVUS REALITY ponúka  slnečný pozemok v príjemnom prostredí s výhľadmi na okolitú prírodu s výmerou 380m 2. Nachádza sa vo veľmi pokojnej časti medzi Trenčianskymi Telicami a Trenčianskou Teplou.  V cene sú zahrnuté všetky inžinierske siete - elektrika, plyn, voda, kanalizácia a optika od Telekomu, obojstranná komunikácia, chodníky, osvetlenie, dopravné značenie, centrálne miesto ukladania komunálneho triedeného odpadu.

Prebehol archeologický a geologický prieskum, hluková štúdia, výrub drevín,  investori  po správoplatnení územneho a stavebného rozhodnutia celé územie vybudovali a skolaudovali.

Vieme zabezpečiť celý proces jeho kúpy a financovania formou najvýhodnejšej hypotéky cez nášho finančného poradcu. Rezervačná záloha je vo výške 4.000€ a do 30 pracovných dní od podpisu rezervačnej zmluvy uzatvoríte kúpnu zmluvu na Váš pozemok. Cena pozemku je 70000€.

Pre milovníkov prírody a cyklistiky je vybudovaná nová cyklotrasa, ktorá spája obec Trenčianska Teplá s Trenčianskymi Teplicami. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, škôlka, škola, lekárská starostlivosť, lekárne, obchody, reštaurácie, pošta a iné. Aj mestá Trenčianske Teplice, Dubnica nad Váhom  a Trenčín ponúkajú pestré možnosti oddychu, kultúry a športu.

Rezervujte svoj termín na obhliadku ešte dnes. Radi Vám poradíme a zodpovieme Vaše otázky. V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad kúpnych zmlúv PRÁVNIKOM - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
380 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Plyn - na pozemku:
áno
Internet:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Andrea Bellová

Andrea Bellová

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • Pусский
  • sora
  • rusr

Volám sa Andrea Bellová. Žijem v Trenčíne a som matkou troch dcér. Som veselá, pozitívna, snažím sa byť  optimisticky naladená.

V realitnom biznise sa pohybujem už viac ako  13 rokov. Je to skôr moje hobby ako práca  a v tejto oblasti sa cítim veľmi dobre práve kvôli kreativite, seborozvoju a osobnej slobode. Ten pocit keď niekomu odovzdávam byt či dom,  domov pre neho a jeho rodinku,  alebo aj nehnuteľnosť na zabezpečenie si pasívneho príjmu prenajímaním je naozaj neopísateľný a dáva mi to význam. Vďaka tomu si vytváram nové kontakty, priateľstvá a dobré vzťahy, čo je aj  jedna zo základných filozofii našej realitnej kancelárie.

Rada poradím, pomôžem  a prevediem vás procesom  sprostredkovania pri predaji, kúpe či prenájme Vašej nehnuteľnosti. 

Radi Vám poradíme

NOVUS REALITY

Podobné nehnuteľnosti