Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Na predaj rekreačný pozemok, 649 m2, Lúky okr.Púchov

Ulica: Lúky
Obec: Lúky
Okres: Púchov
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
33 600 €

Popis nehnuteľnosti

NOVUS REALITY s.r.o. ponúka na predaj rekreačný pozemok v obci Lúky okr.Púchov o celkovej rozlohe 649 m2. Nachádza sa v chatovej oblasti v peknom prírodnom prostredí Bielych Karpát a Javorníkov neďaleko lyžiarskych stredísk Kohútka a Čertov. Pozemok je slnečný, mierne svahovitý. K pozemku vedie spevnená prístupová cesta. Elektrika je privedená k hranici pozemku cez prístupovú cestu,  na ktorej bude mať budúci majiteľ svoj podiel. Rozmery pozemku sú cca 24m x 28 m.  Pozemok sa nachádza v prostredí novovznikajúcej  rekreačnej chatovej  oblasti.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Celková plocha:
649 m2
Plocha pozemku:
649 m2
El. napätie:
230V
Inžinierske siete:
blízko

Pozrieť na mape

Maklér

Peter Havránek

Peter Havránek

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Volám sa Peter Havránek a som  realitný maklér s viac ako 14-ročnou praxou v oblasti nehnuteľností. Od roku 2010 sa špecializujem na predaj a prenájom rezidenčných a komerčných nehnuteľností.

Moje služby

Predaj a prenájom nehnuteľností: Pomáham klientom nájsť ich  nový  domov alebo ideálnu investíciu do nehnuteľnosti. Poskytujem komplexné služby od poradenstva, cez marketing nehnuteľností, až po úspešné uzatvorenie obchodu.

Trhové analýzy a oceňovanie: Ponúkam presné a aktuálne trhové analýzy, ktoré klientom pomôžu robiť informované rozhodnutia. Profesionálne oceňujem nehnuteľnosti, aby som zabezpečil spravodlivú cenu na trhu.

Poradenstvo a konzultácie: Poskytujem odborné poradenstvo v oblasti nehnuteľností, vrátane právnych a finančných aspektov, aby som zabezpečil hladký priebeh každej transakcie.

Osobný prístup: Každému klientovi venujem individuálnu pozornosť a snažím sa porozumieť jeho potrebám a cieľom. Moja práca je postavená na dôvere a transparentnosti.

Profesionálne služby: Používam najmodernejšie marketingové nástroje a techniky, aby som zabezpečil čo najlepšiu prezentáciu a predaj nehnuteľností. Mojou prioritou je dosiahnuť maximálnu spokojnosť klienta anajlepšiu predajnú cenu.

Radi Vám poradíme

NOVUS REALITY

Podobné nehnuteľnosti