Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prenájom priestoru 316m2 s kanceláriami, kuchyňou a sprchami

Interné ID: 1101
Ulica: Štúrova
Obec: Dubnica nad Váhom
Okres: Ilava
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
2 500 €/mesiac
bez DPH, bez ENERGIÍ

Popis nehnuteľnosti

NOVUS Reality ponúka na prenájom výrobný alebo skladovací priestor s dvomi kanceláriami, kuchyňou, šatňou a s dvomi sprchovými miestnosťami spojené s toaletami.  Nachádza sa v oblasti pri ZVS v Dubnici nad Váhom, má dobrý prístup a nakladaciu rampu. Využiteľnosť tohoto priestoru je všestranná, elektrika nachystaná aj na rôzne stroje. Výhodou je kuchynka ako aj šatňa a oddelené sprchy s toaletami pre mužov a ženy. Vstup do priestoru je zabezpečený pomocou elektrickej brány s dverami.  Koncom minulého roka začala prerábka a ako uvidíte na fotkách, je to pripravené na Vašu podnikateľskú činnosť. 

Celý priestor na prenájom má spolu 316m2 + 20m2 nakladacej rampy

V suteréne sa nachádza kryt civilnej ochrany ( je Vám k dispozícii zadarmo )

Hala: 

Plocha haly je 232 m2 + chodba 26m2 , výška je v najvyššom mieste 4,5 m a najnižšom mieste 3,6 m. Vstup do priestoru pomocou elektrickej brány s dverami šírka 2,6m a výška 2,8m

Kancelárske priestory

Na pôdoryse sú zakreslené 2 kancelárie. Kancelária číslo 1 má 12,6 m2 a kancelária číslo 2 má 11,2 m2, kuchyňa 5 m2, sprcha s wc obidve 7 m2.

Kúrenie na plyn.

 

Cena prenájmu za mesiac je 2500€ BEZ DPH a BEZ ENERGIÍ

 

Pre viac informácii ma kontaktujte a spoločne si môžeme dohodnúť obhliadku tohto priestoru s veľkým potencionálom.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
316 m2
Úžitková plocha:
316 m2
Kúpeľňa:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Vykurovanie:
áno
Pivnica:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Reality nie sú u mňa žiadnou novinkou, keďže som sa venoval rekonštrukciám ale aj stavaním a mám na nehnuteľnosti iný pohľad . Ale je to pre mňa nová výzva, kde som si zvolil za úlohu nájsť veľa spokojných klientov a nájsť veľa vysnených domov . Vysnený domov, kde nájdete svoj pokoj, ale naplníte ho aj novými zážitkami.

Ako som sa dostal k realitnému maklérovi? Najväčšiu zásluhu má nato môj dlhoročný kamarát, ktorý keď mi opísal ako chce ponúkať niečo nové pre ľudí v realitách, som mu nato povedal “Lukino ak to chceš robiť vážne takto, idem do toho s tebou”. Pre mňa je veľmi dôležité ponúkať len to, v čo verím aj ja sám.

Od prvého stretnutia Vás budem sprevádzať alebo zastupovať pri kúpe, predaji či prenájmu krok po kroku. Mojim cieľom je aby kúpa či predaj bol pre Vás zážitok.

U mňa nájdete profesionalitu a ľudskosť, volám sa Jakub Vrábel z NOVUS reality a teším sa na naše stretnutia.

Radi Vám poradíme