spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Na predaj stavebný pozemok, 1113m2, Kvášovec, Dubnica nad Váhom

Interné ID: 1062
Ulica: Kvášovec
Obec: Dubnica nad Váhom
Okres: Ilava
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pre rodinné domy
111 300 €

Popis nehnuteľnosti

NOVUS Reality Vám ponúka na predaj stavebný rovinatý a slnečný pozemok s rozlohou 1113m2 na ulici Kvášovec v Dubnici nad Váhom neďaleko družstva. Pozemok má v najkratších bodoch rozmer 14x74m. Prístupová cesta je asfaltová a na hranici pozemku sa nachádza voda a elektrina (preverujeme pripájacie body).

 

Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu.

 

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Vzialenosť pozemku od centra pešo je približne 17 minút, autom 3 minúty.

 

V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad kúpnych zmlúv PRÁVNIKOM - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, vybavenie financovania hypotekárnym úverom s najlepšími finančnými podmienkami na trhu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
1113 m2
Plocha pozemku:
1113 m2
Inžinierske siete:
blízko
Kanalizácia:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Vždy som si predstavoval, že podstatu mojej práce bude tvoriť práca s ľuďmi, preto som vždy tento typ práce vyhľadával. Jedného dňa ma môj kamarát Lukáš Kázmér oslovil s ponukou práce, a keď mi predstavil nový prístup k práci s nehnuteľnosťami, ktorý vo svojej novej realitnej kancelárii pripravuje, chcel som byť súčasťou jeho tímu a aktívne sa podieľať na budovaní budúcej jednotky na trhu. Trh s nehnuteľnosťami sa neustále mení a vyvíja, čím každodenne rozvíjam svoje zručnosti a vedomosti aj ja. V budúcnosti chcem, aby si súčasní aj budúci klienti NOVUS reality spájali meno Martin Vrábel s osobou, na ktorú sa budú chcieť vždy obrátiť, a ktorá je skutočným špecialistom vo svojom obore - a k tomuto cieľu smerujem aj všetky svoje súčasné aktivity.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti