Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pre konkrétneho klienta hľadám 1-2 izbový byt, Dubnica nad Váhom Centrum I. a blízke okolie

Ulica: Kollárová
Mestská časť: Centrum I
Obec: Dubnica nad Váhom
Okres: Ilava
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Byty
Typ: Kúpa
Typ bytu: 1-izbový byt
1 €

Popis nehnuteľnosti

Pre konkrétneho klienta hľadám 1 alebo 2 izbový byt v lokalite Dubnica nad Váhom Centrum I. a blízke okolie. Byt po kompletnej rekonštrukcii, kompletne vybavený s balkónom.

 

Za akékoľvek informácie vopred ďakujem a tip odmením.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
50 m2
Zariadenie:
zariadený

Pozrieť na mape

Maklér

Vždy som si predstavoval, že podstatu mojej práce bude tvoriť práca s ľuďmi, preto som vždy tento typ práce vyhľadával. Jedného dňa ma môj kamarát Lukáš Kázmér oslovil s ponukou práce, a keď mi predstavil nový prístup k práci s nehnuteľnosťami, ktorý vo svojej novej realitnej kancelárii pripravuje, chcel som byť súčasťou jeho tímu a aktívne sa podieľať na budovaní budúcej jednotky na trhu. Trh s nehnuteľnosťami sa neustále mení a vyvíja, čím každodenne rozvíjam svoje zručnosti a vedomosti aj ja. V budúcnosti chcem, aby si súčasní aj budúci klienti NOVUS reality spájali meno Martin Vrábel s osobou, na ktorú sa budú chcieť vždy obrátiť, a ktorá je skutočným špecialistom vo svojom obore - a k tomuto cieľu smerujem aj všetky svoje súčasné aktivity.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti