Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

--PONUKA PRE INVESTOROV--Na predaj administratívna budova v Trenčíne

Interné ID: 1104
Ulica: Opatovská 382
Mestská časť: Sihoť III
Obec: Trenčín
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
1 030 000 €
bez DPH

Popis nehnuteľnosti

NOVUS REALITY ponúka na predaj prevádzkovo-administratívnu budovu v Trenčíne s nákladným výťahom. Nachádza sa na sídlisku Sihoť, teda v obľúbenej časti mesta. K objektu patria aj parkovacie miesta vpredu  pred budovou a  je možné zriadiť ďalšie parkovacie miesta vo dvore budovy, teda cca do 30 parkovacích miest. Výmera pozemku je 976m a dotiahnuté sú všetky inžinierske siete. Budova má 4 poschodia po 403m, teda 1612m plochy a prízemie kde je vstupný suterén, sklad a plynová kotolňa.

Administratívna budova je v zmysle platného ÚPN súčasťou územia,definovaného regulatívom UO 02B – nešpecifikovaná komerčná vybavenosť, s maximálnou výškou zástavby 3 NP.  V zásade je bývanie doplnkovou funkciou, pričom by nemalo presiahnuť 20% z celkových nadzemných plôch, parter objektu musí v každom prípade zostať s funkciou vybavenosti (t.j. služby, reštaurácie, kaviarne a pod.) , vyhovujúce sú aj byty pre pracovníkov a majiteľov zariadení. V rámci doplňujúcich ustanovení  je uvedené, že v území, ktoré je v kontakte s obytným územím, môžu byť aj ďalšie byty nad podlažím určeným v zastavovacích podmienkach. Možnosti rekonštrukcie objektu aj s funkciou bývania tu sú. Nie je možné však ísť na väčšiu výšku, než súčasné 3 NP.

Výhodou je, že si finálne riešenie budovy si  môže každý  investor urobiť podľa vlastných predstáv a realizovať svoj podnikateľský zámer.

Suma za nehnuteľnosť je  1.030.000€ bez DPH.

Rezervujte svoj termín na obhliadku ešte dnes.
Ak vás táto nehnuteľnosť zaujala neváhajte ma kontaktovať a rezervujte svoj termín na obhliadku ešte dnes.

 Rada Vám poradím a zodpoviem na Vaše otázky.


V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad kúpnych zmlúv PRÁVNIKOM - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
1612 m2
Úžitková plocha:
1612 m2
Počet podlaží:
4
Výťah:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
Porotherm
Vykurovanie:
vlastné - plyn

Pozrieť na mape

Maklér

Andrea Bellová

Andrea Bellová

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • Pусский
  • sora
  • rusr

Volám sa Andrea Bellová. Žijem v Trenčíne a som matkou troch dcér. Som veselá, pozitívna, snažím sa byť  optimisticky naladená.

V realitnom biznise sa pohybujem už viac ako  11 rokov. Je to skôr moje hobby ako práca  a v tejto oblasti sa cítim veľmi dobre práve kvôli kreativite, seborozvoju a osobnej slobode. Ten pocit keď niekomu odovzdávam byt či dom,  domov pre neho a jeho rodinku,  alebo aj nehnuteľnosť na zabezpečenie si pasívneho príjmu prenajímaním je naozaj neopísateľný a dáva mi to význam. Vďaka tomu si vytváram nové kontakty, priateľstvá a dobré vzťahy, čo je aj  jedna zo základných filozofii našej realitnej kancelárie.

Rada poradím, pomôžem  a prevediem vás procesom  sprostredkovania pri predaji, kúpe či prenájme Vašej nehnuteľnosti. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti