spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Prenájom 2 izbovej časti domu s vlastným vchodom, Klobušice

Interné ID: 1085
Ulica: Zámocká
Mestská časť: Klobušice
Obec: Ilava
Okres: Ilava
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Byty
Typ: Prenájom
Typ bytu: 2-izbový byt
330 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

NOVUS Reality ponúka na prenájom 2-izbovú časť v dome so samostatným vchodom a úžitkovou plochou 51,57 m2 na ulici Zámocká v Klobušiciach. Súčasťou 2-izbovej časti je aj vlastná kúpeľňa a kuchyňa. Dom je napojený na elektrinu, plyn, vodu a je možné využívať pripojenie na internet prostredníctvom wifi, taktiež sa po dohode dá využívať aj pivnica, skleník, voliéra a pozemok pri dome.

 

Dispozícia:

Vstupná chodba s prechodom do izby a kuchyne s jedálňou a ďalej do obývačky a kúpeľne.

 

Byt je čiastočne zariadený - chýba v ňom posteľ, sedacia súprava a chladnička. Byt je k dispozícii ihneď, pri podpise zmluvy sa hradí 330€ mesačný nájom a 2x depozit po 330€. Suma je uvedená pre 2 osoby vrátane energií.

 

Podmienky majiteľa sú starať sa o prístupový chodník k domu a raz mesačne zapnúť žumpu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
51.57 m2
Úžitková plocha:
51.57 m2
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
sprchovací kút
Počet kúpeľní:
1
Energetický certifikát:
nie
Parkovanie:
áno
Zariadenie:
čiastočne
Internet:
áno - wi-fi

Pozrieť na mape

Maklér

Vždy som si predstavoval, že podstatu mojej práce bude tvoriť práca s ľuďmi, preto som vždy tento typ práce vyhľadával. Jedného dňa ma môj kamarát Lukáš Kázmér oslovil s ponukou práce, a keď mi predstavil nový prístup k práci s nehnuteľnosťami, ktorý vo svojej novej realitnej kancelárii pripravuje, chcel som byť súčasťou jeho tímu a aktívne sa podieľať na budovaní budúcej jednotky na trhu. Trh s nehnuteľnosťami sa neustále mení a vyvíja, čím každodenne rozvíjam svoje zručnosti a vedomosti aj ja. V budúcnosti chcem, aby si súčasní aj budúci klienti NOVUS reality spájali meno Martin Vrábel s osobou, na ktorú sa budú chcieť vždy obrátiť, a ktorá je skutočným špecialistom vo svojom obore - a k tomuto cieľu smerujem aj všetky svoje súčasné aktivity.

Radi Vám poradíme