spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

--PRENAJATÉ--Na prenájom celoročná chata, 40m2, Trenčianské Teplice

Interné ID: 1079
Ulica: Trenčianske Teplice
Obec: Trenčianske Teplice
Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Prenájom
Typ domu: Chata
220 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

NOVUS Reality ponúka na dlhodobý prenájom celoročne obývateľnú chatu s úžitkovou plochou 40m2, na pozemku s výmerou 2367m2 v Trenčianskych Tepliciach. Chata sa nachádza v chatkovej oblasti na začiatku Teplíc zo smeru z Trenčianskej Teplej, prístup k chate je po nespevnenej ceste. Chata je napojená na vlastnú studňu, ohrev vody je zabezpečený elektrickým boilerom a kúrenie prostredníctvom kachlovej pece na tuhé palivo. Chata je v ponuke vybavená, s možnosťou prespania pre 3 - 4 osoby. Na pozemku je možné pestovať plody alebo chovať dobytok.

Dispozícia chaty: Chodba, na ktorej sa za závesom nachádza sprchový kút a práčka, s prechodom na toaletu a do izby spojenej s kuchyňou.

Hľadáme zodpovedných nájomníkov, pri podpise zmluvy sa hradí 440€, chata je k dispozícii po dohode.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
40 m2
Úžitková plocha:
40 m2
Plocha pozemku:
2367 m2
Kúpeľňa:
sprchovací kút
El. napätie:
230/400V
Voda:
studňa
Zariadenie:
zariadený
Materiál:
tehla
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné - pevné palivo

Pozrieť na mape

Maklér

Vždy som si predstavoval, že podstatu mojej práce bude tvoriť práca s ľuďmi, preto som vždy tento typ práce vyhľadával. Jedného dňa ma môj kamarát Lukáš Kázmér oslovil s ponukou práce, a keď mi predstavil nový prístup k práci s nehnuteľnosťami, ktorý vo svojej novej realitnej kancelárii pripravuje, chcel som byť súčasťou jeho tímu a aktívne sa podieľať na budovaní budúcej jednotky na trhu. Trh s nehnuteľnosťami sa neustále mení a vyvíja, čím každodenne rozvíjam svoje zručnosti a vedomosti aj ja. V budúcnosti chcem, aby si súčasní aj budúci klienti NOVUS reality spájali meno Martin Vrábel s osobou, na ktorú sa budú chcieť vždy obrátiť, a ktorá je skutočným špecialistom vo svojom obore - a k tomuto cieľu smerujem aj všetky svoje súčasné aktivity.

Radi Vám poradíme